Maandag

08:00-09:00 – Klassieke Yoga – Y
08:45-09:30 – Kinesis – F
09:00-09:45 – Aquarobics – Z
09:00-10:00 – Body Pump – 1
09:00-10:00 – Body Balance – 2
09:00-10:00 – Kickboksen – D
10:00-10:45 – Aquarobics – Z
10:00-11:00 – Fifty Fit – 1
10:00-11:00 – Aeronetics – 2
11:00-11:45 – Aquarobics – Z
11:00-12:00 – Zumba – 2
12:30-13:00 – Body Pump – 1
13:00-13:30 – CX – 1
17:00-18:00 – Kickboksen (13-16jr) – D
18:00-18:30 – High Camp – 1
18:30-19:00 – CX – 1
19:00-20:00 – Body Pump – 1
19:00-20:00 – XCO -2
19:00-20:00 – Kickboksen – D
19:00-20:00 – Aerobics (gev) – Y
20:00-20:45 – Aquarobics – Z
20:00-21:00 – Pilates – 1
20:00-21:00 – Boksen – D

Dinsdag

09:00-09:45 – Aquarobics – Z
09:00-10:00 – Body Balance – 2
09:00-10:00 – Kickboksen – D
09:00-10:00 – RPM – S
09:15-10:00 – Fifty Fit “Circuit” – F
09:15-10:15 – Aeronetics – 1
10:00-11:00 – Body Fun – 2
10:15-11:15 – XCO – 1
10:30-10:45 – Buikspierkwartier – F
16:30-17:30 – Kickboksen 40+ – D
17:30-18:15 – Kinesis – K
17:30-18:00 – Body Pump – 1
18:00-18:30 – CX – 1
18:30-19:00 – GRIT – 1
18:30-20:00 – Yin Yoga – Y
19:00-20:00 – Body Pump – 1
19:00-20:00 – Bootcamp – 2
19:00-20:00 – MMA – D
20:00-20:30 – Butt Shaper – K
20:00-21:00 – Kickboksen – D
20:00-21:00 – Spinning – S
20:10-21:10 – Body Balance – 1

Woensdag

08:45-09:30 – Kinesis – K
09:00-09:45 – Aquarobics – Z
09:00-10:00 – Pilates – 1
09:00-10:00 – Kickboksen – D
09:00-10:00 – RPM – S
09:30-10:00 – CX – 2
10:00-10:45 – Aquarobics – Z
10:00-11:00 – Fifty Fit – 1
10:00-11:00 – Body Pump – 2
10:15-11:00 – Kinesis – K
10:30-10:45 – Buikspierkwartier – F
15:00-16:00 – Kidz Boxing (10-12jr) – D
18:00-18:30 – GRIT – 1
18:30-19:00 – CX – 1
19:00-19:45 – Aquarobics – Z
19:00-20:00 – Aerobics – 1
19:00-20:00 – Kickboksen (zak) – D
19:00-20:00 – RPM – S
20:00-21:00 – Boksen – D

Donderdag

09:00-09:22 – Fit 22 – F
09:00-09:45 – Aquarobics – Z
09:00-10:00 – Kickboksen – D
09:00-10:00 – Spinning – S
10:00-11:00 – Aeronetics – 1
10:00-11:00 – Fifty Fit ◄ – 2
10:30-10:45 – Buikspierkwartier – F
11:00-11:30 – Stretch & Flex – 1
18:00-19:00 – Body Pump – 1
19:00-20:00 – MMA – D
19:00-20:00 – Spinning – S
20:00-21:00 – Kickboksen – D
20:00-21:30 – Yin Yoga – Y

Vrijdag

09:00-09:45 – Aquarobics – Z
09:00-10:00 – Body Fun – 1
09:00-10:00 – Basis Step – 2
09:00-10:00 – Kickboksen – D
09:00-10:00 – RPM – S
10:00-10:45 – Aquarobics – Z
10:00-11:00 – FiftyFit “Circuit” – K
10:00-11:00 – Body Pump – 1
10:00-11:00 – Body Balance – 2
11:00-11:15 – Buikspierkwartier – F
19:00-20:00 – RPM “old skool” – S
19:00-20:00 – Kickboksen – D
20:00-21:00 – Body Pump – 1
20:00-21:00 – Boksen – D

Zaterdag

09:00-10:00 – Aeronetics – 1
09:00-10:00 – Spinning – S
10:00-11:00 – Body Pump – 1
10:00-11:00 – Zumba – 2
10:00-11:00 – Hatha Yoga – Y
11:00-12:00 – Kickboksen – D
11:00-12:00 – Body Balance – 2

Zondag

09:00-10:00 – Spinning – S
10:15-11:15 – Body Pump – 1
11:15-12:15 – Power Yoga – Y

Legenda

1 = Zaal 1
2 = Zaal 2
D = DOJO
F = Fitness
K = Kinesis
S = Spinning
Y = Yoga
Z = Zwembad

Lesrooster is onder voorbehoud

Aquarobics dient vooraf te worden
gereserveerd

Lessen gaan officieel door vanaf 5
deelnemers

Fifty Fit ◄ is de laatste donderdag van
de maand een Aquarobics les

Download rooster